Bądź celebrytą.

21:21

Żeby nie wiem jakie, pokłady empatii drzemały w człowieku i serce nosił dla ludzi na dłoni, to gdy osobiście nie tyczy go dana sytuacja, nie ma opcji, żeby wczuć się w emocje innych osób.
Miliony razy pisałam, że ja nie jestem z tych osób które oceniają, bo nigdy nie wiemy jak sami w danej chwili, sytuacji zareagujemy, postąpimy, zadziałamy i jakie odruchy i schematy nami pokierują.
 Internet to kopalna i wylęgarnia chojraków, specjalistów i znawców wszelakich tematów, ludzi odartych z emocji i uczuć do innych. Ludzi, którzy nic nie wiedzą, a wiedzą lepiej, tych którzy zrobili by jak należy, zachowali się tak, a nie inaczej i zawsze są bez skazy, idealni, "nadbogowie".

Denerwują mnie bardzo internetowi "idealiści", niby nie hejterzy, ale jednak lepsi od innych, z naciskiem na swoje JA, trzymam się od takich ludzi z daleka.

Wystarczy, że życie jest tak kurewsko przewrotne, wredne i ściemnia nas na każdym kroku.

" Płynie czas, dzień za dniem, my z nim pędzimy, czasem gubiąc drogę,
 gdzieś pośród traw i pośród drzew potykamy się o własną nogę.
Czasem w zakrętach bez nawigacji błądzimy i jak obuchem, lub jak z nieba gromem, dostajemy znienacka czymś ciężkim w głowę.
Rozrywa wszytko i daje znać, że szło się z nim za szybko".


I nagle nic nie jest ważne, nic a człowiek staje, patrzy w koło i zaczyna doceniać sam fakt, że chodzi po tym pięknym świecie i jednak tyle w życiu mu się udało, ma co ma  i przestaje marudzić, że nie ma więcej, bo to co do tej pory osiągnął, to serio jest coś.

Nie zdajemy sobie często sprawy jak to wszystko w koło jest kruche. Twardo stąpając po ziemi,  myślimy "mnie to nie dotycz", a wystarczy zaledwie mała sekunda, żeby życie nauczyło pokory.
Tylko powiem Wam, że  ten obuch i grom jest tak bolesny i potężny, że zwala z nóg - zawsze.
I trzeba podnieść się z tych kolan, ogarnąć zastałą rzeczywistość i zostać... celebrytą.

Proszę Was dbajcie o swoich bliskich.
Celebrujcie swoje życie. Celebrujcie czas z bliskimi i ten sam na sam, z sobą.
Celebrujcie piękne chwile i te mniej przyjemne też, bo każda w życiu coś wnosi.
Zatapiajcie się w nich i upajajcie ich mocą....bo nigdy nie wiadomo kiedy i jak będą potrzebne ich tajne moce (WSPOMNIENIA) Wam i Waszym bliskim.4 komentarze:

 1. Jak widze wpis, który może ziać idealizmem i tym, że pisząca go osoba wie najlepiej to nawet nie zaczynam czytać, szkoda czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z daleka, bo czasem mam wrażenie, że to zaraźliwe... brryy

   Usuń
 2. Święta prawda! Staram się tak żyć!

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.