Gdy facet ma dużego - co z tego?


Na temat tego, co, kto ma, dużego i jak to rozpoznać, krąży wiele legend, teorii i spekulacji.
Ponoć po rozmiarze niektórych organów lub gadżetów, można to rozkminić, już na pierwszym spotkaniu.
Dlatego dziś  całkowicie instrumentalne podejście do męskiej "instytucji".I co z tego gdy ma dużego...

...."Nosa" >> długi - garbaty - czy szeroki? Nie ma znaczenia, każda kobieta interpretuje po swojemu.

Czego dowodzi większy gabaryt nosa, kilka teorii:

1.
W stanie chorobowym (szczególnie infekcje kataralne), duży nos to większe niż u przeciętnego ludzia, wydzielanie wszelakich płynów....a co za tym idzie, większy promienień rozsiewania zarazków, stos chusteczek higienicznych, na które przy wydłużającej się infekcji może nie wydołać finansowo.

2.
Jego mózg potrzebuje w chwilach dużego stresu lub podniecenia, dużej ilości tlenu. Spory organ jest rozbudowany ewolucyjnie do zaspokojenia potrzeb innego organu.
Tu małe spostrzeżenie dla kobiet - Nie wywołuj u niego większych emocji, podczas kataru. W skutek zatkanego dużego nosa, przepływ tlenu jest utrudniony, co może skutkować chwilową utratą świadomości, omdleniem a nawet małym zawałem.
3.
W dzieciństwie osobnik dłubał namiętnie w nosie, co zaowocowało rozepchnięciem/rozrostem organu.
Uwaga! - Jeśli otwory nozdrzy u dorosłego osobnika są dość spore, to prawdopodobnie, ten niehigieniczny aczkolwiek niegroźny precedens jest nadal uskuteczniany.

I chociaż  posiadanie dużego nosa to przede wszystkim, dylemat estetyczno- kosmetyczny, to ponoć tacy faceci mają niezłe wzięcie. (Bo w każdej legendzie jest ziarenko prawdy). Ja tam nie wiem, ale na pewno trzeba uważać na takich co mają nosa do cudzych interesów...."Samochoda"  >> Fajnie, duży samochód duże możliwości.
Jednak takie podejście powinny mieć jedynie kobieta,  w związku z większym stażem. W innym przypadku mogą być podejrzewane o tzw. blacharstwo.
Panowie nie powinni mylić pojęć... Posiadanie dużego samochodu nie równa się zmianie rozmiaru ...  no dobra może zmienicie rozmiar gaci, bo dupa z dobrobytu rośnie nie tylko kobietom, ale tylko dupa.

Na szczęście to już nie te czasy, że samochód to wykładnia zaradności i pozycji społecznej i przedłużenie męskich możliwości.

Yyyy co innego gdy jest to "Tir", wtedy trzeba się zastanowić. Albo jesteś " tirówką ", albo będziesz  kobietą weekendowego faceta? A w ogóle, to gdzie on będziecie tym parkować ?


...."Ego"  >> O ile zwykłe, duże ego, to wbrew pozorom i ogólnemu przekonaniu, u mężczyzny (i kobiet też)  dobra cecha. To już takie przerośnięte może narobić kłopotu.
Chore ego = duże kompleksy + małe interesy.

...."Buta" >>  Jak już się okaże, że On ma dużego ...buta, czyli stopę też teoretycznie powinien mieć sporą. Jednak każda kobieta powinna to sprawdzić, bo jeśli ma dużego buta, a małą stopę to coś tu ewidentnie jest nie tak.
Albo pomylił buty wychodząc z domu,  albo chciał udawać kogoś kim nie jest. O ile pierwsza sytuacja, może się zdarzyć w chwilach sporego stresu, to już druga gdy odkryjesz podstęp uciekaj gdzie pieprz rośnie.

Czego dowodzi większy gabaryt obuwniczy?
1.
 Taki osobnik, zapewne ma problemy z zakupem obuwia w standardowej rozmiarówce. Czyli zakupy w normalnym obuwniczym mogą nie wchodzić w grę, a to zapewne przenosi się na wyższe koszty utrzymania takiego osobnika i stratę cennego czasu na poszukiwania odpowiedniego obuwia. A w związku to zdecydowanie, kobieta powinna mieć problem, z wyborem i zakupem drogich butów... Czerwone czy czarne?

2.
I zdecydowanie najważniejsze ...Duży but - duży smród. (uwaga teoria nie zawsze pokrywa się z prawdą )

Oczywiście rozmiar buta, może nie mieć kompletnie znaczenia, o ile osobnik, nie wpiernicza się swoimi wielkimi (czasem brudnym) buciorami w cudze życie.


Facet może mieć dużego, co mu się tam przydarzy i czym go natura obdarzy, ale tak naprawdę niczego to nie dowodzi, a czasem nawet niczemu nie służy. Chyba, że jest to duży...portfel.
A tak naprawdę to co facet powinien mieć dużego to: pokłady cierpliwości i poczucie humoru.
Ot cała tajemnica wielkości :)Będzie mi miło jeśli skorzystasz z ikonek u dołu, oczywiście jeśli spodobał Ci się wpis

10 komentarzy:

 1. I koniecznie duże pokłady ciepła i czułości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To przychodzi z czasem, albo można go tego nauczyć. Ale faktycznie ale z kobiecej perspektywy bardzo ważne cechy.

   Usuń
 2. Tytuł mnie zmylił:P,ale post bardzo pozytywny i z poczuciem humoru:) taki chcę o kobietach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No bosko po prostu. Nie ma to jak porządna porcja humoru w sobotni poranek. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dobre hehe ciekawe no o niektórych rzeczach w ogóle nie wiedziałam

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.