Takie proste! Twoje emocje w jednej książce - PRINTU

13:32


Rozwiązałam sznurek, odwinęłam szary papier i przez chwilę zastygło mi serce. Drżącymi dłońmi  pogłaskałam okładkę, a po ujrzeniu pierwszej strony, zaszkliły mi się oczy.
Nigdy bym nie podejrzewała, że zwykła książka i zdjęcia które widziałam tyle razy, mogą wywołać aż takie emocje. 
 To tak, jakby się  na nowo,było dzieckiem, poziom radości i ekscytacji nie znał granic, a czasoprzestrzeń zatoczyła koło. Niewytłumaczalna euforia ...a to tylko fotoksiążka od PRINTU.

Uwielbiam urok i zapach zdjęć na papierze, ale zwykłe foto albumy bardzo mnie ograniczały. 
Rozmiar zdjęć, ich rozdzielczość, brak możliwości opisania... 
Próbowałam po  pierwszym porodzie stworzyć taką prowizoryczną  książkę/album sama. Przypomnę, że było to 11 lat temu gdy  cyfrowe foto było w powijakach, a o robieniu zdjęć telefon nawet nie marzyliśmy.
 Szybko jednak zrezygnowałam z tego sposobu zatrzymywania chwil. 
Po raz, nie pozwolił mi na to czas - Doklejanie , ozdabianie , podpisywanie dużej ilości zdjęć, zajmowało wieki. 
Po dwa , jestem dość niedokładna w pracach plastycznych(co ponoć tylko ja zauważam). I to co tworzyłam w tej książce, nie było do końca tym czego oczekiwałam.

Później przyszedł czas na segregacje zdjęć w albumach, z foliowymi wkładkami...szukałam w sklepach tych z papierowymi stronami i ciekawymi okładkami, ale to nadal nie było to.
Przestałam w ogóle wywoływać zdjęcia, przestało mnie to bawić....a szkoda.  

Zmieniły się czasy, na nowo zaczęliśmy zatrzymywać ulotne chwili dzięki fotografii, chcieliśmy móc wrócić do tych emocji i  wydarzeń, oglądając zdjęcia, jak za dotknięciem magicznej różdżki. 
Jednak wszystko to wisiało gdzieś w wirtualnej chmurze na dyskach komputów, kartach pamięci, pendrajwach i innych nośnikach pamięci. Te niestety  często ulegają uszkodzeniu , zapomnieniu itp.itd. 

Nie pozwól, aby to umknęło i czas zatarł wspomnienia....ja znalazłam rozwiązanie. 

Gdy zostałam poproszona o stworzenie własnej fotoksiązki, największym problemem stał się dla mnie wybór koncepcji.
 Miałam kilka pomysłów, ale chciałam żeby pierwsza książka była dla nas wyjątkową pamiątką. 
Zrezygnowałam z pomysłu fotoksiążki kucharskiej własnego autorstwa i troszkę po kryjomu stworzyłam książkę dla Leny. 
Prawda jest taka, że to ona z całej naszej piątki ma najwięcej zdjęć i podczas tworzenia książki było w czym wybierać, ale wkomponowałam tam kilka fotek sióstr bo przecież one też są dla niej ważne. 
To cudowna pamiątka 

Foto książka to nie  tylko zdjęcia. 
W książce możecie umieścić też  grafiki własnego projektu, dodawać różne teksty ( ja np. wpisałam kilka wierszy adekwatnych do sytuacji ze zdjęć i nawet moje własne "wypociny"  ) i podpisywać zabawnie zdjęcia.

Oczywiście macie do wyboru , przeróżne opcje.
Począwszy od wyboru rozmiaru, rodzaju papieru, okładki, ilości stron - po srylion możliwości, układu  zdjęć na stronach i ułożenia tekstu.  Możecie też wybrać - odpowiednią czcionkę, kolor tła, ramki, filtry (które uatrakcyjniają zdjęcia) i dopasować wszystko wedle własnego uznania.

To naprawdę proste. 
Edytor jest  przejrzystszy i  łatwy w użyciu, podpowiada jeśli zdjęcie jest źle ułożona , lub jego jakość nie pozwala na rozciągniecie (fotki można też powiększyć, dodać jako tło, zmniejszyć lub obrócić w dowolnym kierunku).
A jeśli potrzebowalibyście jakiejś pomocy, lub w trakcie tworzenia coś byłoby niejasne, możecie liczyć na szybką, przemiłą  i fachową, pomoc online.
Do rozpoczętego projektu zawsze można powrócić, edytować, i dokończyć projektowanie w dowolnym czasie.

Każdy może stworzyć coś dla siebie, albo dla bliskich, którym foto książka może zostać dostarczona prosto na podany przez Was adres ... możliwości jest tak dużo że trudno tu o nich pisać.

A na dodatek.
Na stronie Printu.pl bardzo często znajdziecie promocje, kody rabatowe i zniżki. Np. przy okazji ważnych świąt ...dzień babci, TERAZ dzień mamy, itp.
Warto odpowiednio wcześniej zaplanować taką książkę i skorzystać z  atrakcyjnych cen.!!!

A specjalnie dla Was mam 30% rabatu na dowolną fotoksiążkę 
wystarczy że  przy zamówieniu użyjecie w koszyku kodu: 
farmazony
kod ważny do końca maja 2015r


Polecam Wam taką formę zdjęciowych pamiątek,  zatrzymywania emocji i wszelkich ważnych dla Was chwil. To wyjątkowa fotoksiążka, zerknijcie na naszą.


4 komentarze:

 1. Fajny pomysł na pamiątkę dla kogoś bliskiego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już myślę o kolejnych, tym razem właśnie dla bliskich.

   Usuń
 2. Fotoksiążki to wspaniała pamiątka. W domu będziemy miały już ich pięć - dwie z WOW, o babci, dla mamy, taty. W końcu zrobimy i dla siebie.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.