Z B(L)OGiniami w Warszawie - relacja non profit ;)

14:21
Było inaczej, było pozytywnie, było....
W sobotę 13 września w Warszawskim atelier sklepu  Mr. Gugu & Miss GO spotkały się. Fascynujące, energetyzujące, pełne pasji, niesamowicie pozytywne - mamy (uwierzycie?)
Wpadłyśmy we trzy(o przepraszam z Melcią cztery) mła, Bożena z Mama Trójki i Ania z Dziecięce Klimaty, znalazłyśmy miejsce w kącie sali i po chwili nastąpiła integracja.


Kilka słów wstępu z ust organizatorek
Ela i Magda z Mamamoja.pl

a później już poleciało

Marta  nas przemaglowała i zmusiła do innego spojrzenia na siebie, nie z perspektywy "mamy" .

Marta  z  Manufaktury Rozwoju                                                        

Zadanie na samym wstępie, które wcale łatwe nie jest a każdej z nas na pewno się przydało.
"Kim jesteś, jak nie jesteś mamą?" i powiedz o tym obcej kobiecie siedzącej obok - yyyy że jak? nie być mamą?
Tak naprawdę, właśnie tak siebie postrzegam "nie jestem tylko mamą" o czym możecie przeczytać w zakładce o mnie(klikając w moje foto). Jednak co innego o tym wiedzieć, a co innego przekazać to komuś kogo się przed sekundą poznało, w sposób konkretny i sensowny.
Marta dziękuję za to zadanie, dzięki Tobie poznałam bliżej fantastyczną Agnieszkę z W Roli Mamy.

Sylwia i Magda przekonywały nas że każda ma w domu małego geniusza, a one doskonale wiedzą jak to z dzieci wydobyć, w  tak interesujący sposób że każde dziecko odkryje w sobie coś z  "Einsteina".

 Sylwia i Magda z Mały Geniusz 

Dodatkowo znów zaskoczyły nas niełatwym zadaniem wręczając tabelki  do uzupełnienia swoim pomysłem "Co każdego dnia tygodnia zrobię tylko dla siebie".
Zainspirowały mnie tym niesamowicie (ale o tym innym razem) , bo tak między Bogiem a prawdą - czy mając trójkę dzieci da się uszczknąć w ciągu dnia troszkę czasu tylko dla siebie? A  trzeba, chociażby małą przyjemnostką (Marta te twoje- "Tylko ja, auto i muzyka" bardzo mi się spodobało).

Ania z Fajne ogrody uświadomiła nas trochę i utwierdziła w ważności obcowania z naturą. Prezentując ciekawe sposoby na posiadanie ogrodu troszkę mnie zaskoczyła.


 Ani z Fajne Ogrody                                                                           

I jak dla mnie gwóźdź programu prezentacja kosmetyków  Vipery Cosmetics


Nowa linia Magnetic Play Zone chyba każdą z nas zachwyciła, a dodatkowo projekt nowej linii kosmetyków dla dzieci (ok dla dziewczynek) zauroczył mnie niesamowicie, już oczami wyobraźni widzę tą ciszę i spokój gdy moje księżniczki zajęte są odkrywaniem cudeniek w magicznym domko-pudełku. Ewentualnie jak przychodzą do mnie wymazane od stóp do głów jedną z różowych pomadek lub lakierem do paznokci- na szczęście kosmetyki są na bazie wody. 
    Ja i i AniaDziecięce KlimatyW między czasie pochłonęłyśmy pyszny tort od Torty Online i górę rurek z bitą śmietaną Rondo Wiatraczna
A czas mijał nieubłaganie i choć od siedzenia na "styropianie" odezwała się kontuzja w kolanie...to był czas na kości wyprostowanie i.....

Bożenka i Amelką z Mama Trójki  , ja , Ania z Pola i Klara

...szampanem "toastowanie"

Po chwili relaksu , rozgadałyśmy się Misią (co to szyje przytulanki Kizi Mizi, i tworząca cudeńka w Cóóry Studio) o możliwościach i ograniczeniach  fecebooka.
 I urocza Milka Giemza wyjaśniła nam kilka zasad dobrego dobrania ciuszków , tarocistka Klaudia przepowiadała przyszłość ( a ja się tak zasłuchałam że zapomniałam do niej podejść) , a wszystkie te cudne zdjęcia wyszły spod ręki Doroty DDF Studio  (świetna kobietka)  i, i ,i... tyle tego było że trudno spamiętać. 
Mamy same w sobie to fajne babki i niektóre zrobiły na mnie niezłe  wrażenie.

Dziewczyny z mamamoja.pl napracowały się przy organizacji, widać było że bardzo przeżywają i stresują się przebiegiem spotkania, ale w gruncie rzeczy wyszło pozytywnie...
"Miliona" prezentów nie sposób zliczyć i pokazać jednocześnie, dlatego musicie poczekać na ich prezentację w późniejszym czasie. 

A tak prezentowałyśmy się wszystkie w "kupie"  i zmobilizowane do małego szaleństwa


DwaPlusCztery, Fąfel.eu,  Mamatrójki.pl, Dziecięceklimaty.pl,  Pola i Klara, W roli mamy, My Everyday Life, Projekt Rodzic,Haart,Bakusiowo.pl, Superdzieciaczki,

Dziękuję wszystkim dziewczynom za spotkanie było miło Was poznać, zobaczyć, posłuchać i oby nie ostatni taki szał Bogiń blogowych nas ze sobą zetknął. 


8 komentarzy:

 1. świetne spotkanie miałyście

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie się nie wyświetlają zdjęcia.. tylko ostatnie

  OdpowiedzUsuń
 3. To super, że tak fajnie się bawiłyście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że spotkanie udane ;)
  P.

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie może i ja dołacze na następne spotkanie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana wzajemnie było sielsko cię poznać.
  Teraz pytanie kiedy następna ustawka?
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.