Z B(L)OGiniami w Warszawie - relacja non profit ;)

14:21
Było inaczej, było pozytywnie, było....
W sobotę 13 września w Warszawskim atelier sklepu  Mr. Gugu & Miss GO spotkały się. Fascynujące, energetyzujące, pełne pasji, niesamowicie pozytywne - mamy (uwierzycie?)
Wpadłyśmy we trzy(o przepraszam z Melcią cztery) mła, Bożena z Mama Trójki i Ania z Dziecięce Klimaty, znalazłyśmy miejsce w kącie sali i po chwili nastąpiła integracja.


Kilka słów wstępu z ust organizatorek
Ela i Magda z Mamamoja.pl

a później już poleciało

Marta  nas przemaglowała i zmusiła do innego spojrzenia na siebie, nie z perspektywy "mamy" .

Marta  z  Manufaktury Rozwoju                                                        

Zadanie na samym wstępie, które wcale łatwe nie jest a każdej z nas na pewno się przydało.
"Kim jesteś, jak nie jesteś mamą?" i powiedz o tym obcej kobiecie siedzącej obok - yyyy że jak? nie być mamą?
Tak naprawdę, właśnie tak siebie postrzegam "nie jestem tylko mamą" o czym możecie przeczytać w zakładce o mnie(klikając w moje foto). Jednak co innego o tym wiedzieć, a co innego przekazać to komuś kogo się przed sekundą poznało, w sposób konkretny i sensowny.
Marta dziękuję za to zadanie, dzięki Tobie poznałam bliżej fantastyczną Agnieszkę z W Roli Mamy.

Sylwia i Magda przekonywały nas że każda ma w domu małego geniusza, a one doskonale wiedzą jak to z dzieci wydobyć, w  tak interesujący sposób że każde dziecko odkryje w sobie coś z  "Einsteina".

 Sylwia i Magda z Mały Geniusz 

Dodatkowo znów zaskoczyły nas niełatwym zadaniem wręczając tabelki  do uzupełnienia swoim pomysłem "Co każdego dnia tygodnia zrobię tylko dla siebie".
Zainspirowały mnie tym niesamowicie (ale o tym innym razem) , bo tak między Bogiem a prawdą - czy mając trójkę dzieci da się uszczknąć w ciągu dnia troszkę czasu tylko dla siebie? A  trzeba, chociażby małą przyjemnostką (Marta te twoje- "Tylko ja, auto i muzyka" bardzo mi się spodobało).

Ania z Fajne ogrody uświadomiła nas trochę i utwierdziła w ważności obcowania z naturą. Prezentując ciekawe sposoby na posiadanie ogrodu troszkę mnie zaskoczyła.


 Ani z Fajne Ogrody                                                                           

I jak dla mnie gwóźdź programu prezentacja kosmetyków  Vipery Cosmetics


Nowa linia Magnetic Play Zone chyba każdą z nas zachwyciła, a dodatkowo projekt nowej linii kosmetyków dla dzieci (ok dla dziewczynek) zauroczył mnie niesamowicie, już oczami wyobraźni widzę tą ciszę i spokój gdy moje księżniczki zajęte są odkrywaniem cudeniek w magicznym domko-pudełku. Ewentualnie jak przychodzą do mnie wymazane od stóp do głów jedną z różowych pomadek lub lakierem do paznokci- na szczęście kosmetyki są na bazie wody. 
    Ja i i AniaDziecięce KlimatyW między czasie pochłonęłyśmy pyszny tort od Torty Online i górę rurek z bitą śmietaną Rondo Wiatraczna
A czas mijał nieubłaganie i choć od siedzenia na "styropianie" odezwała się kontuzja w kolanie...to był czas na kości wyprostowanie i.....

Bożenka i Amelką z Mama Trójki  , ja , Ania z Pola i Klara

...szampanem "toastowanie"

Po chwili relaksu , rozgadałyśmy się Misią (co to szyje przytulanki Kizi Mizi, i tworząca cudeńka w Cóóry Studio) o możliwościach i ograniczeniach  fecebooka.
 I urocza Milka Giemza wyjaśniła nam kilka zasad dobrego dobrania ciuszków , tarocistka Klaudia przepowiadała przyszłość ( a ja się tak zasłuchałam że zapomniałam do niej podejść) , a wszystkie te cudne zdjęcia wyszły spod ręki Doroty DDF Studio  (świetna kobietka)  i, i ,i... tyle tego było że trudno spamiętać. 
Mamy same w sobie to fajne babki i niektóre zrobiły na mnie niezłe  wrażenie.

Dziewczyny z mamamoja.pl napracowały się przy organizacji, widać było że bardzo przeżywają i stresują się przebiegiem spotkania, ale w gruncie rzeczy wyszło pozytywnie...
"Miliona" prezentów nie sposób zliczyć i pokazać jednocześnie, dlatego musicie poczekać na ich prezentację w późniejszym czasie. 

A tak prezentowałyśmy się wszystkie w "kupie"  i zmobilizowane do małego szaleństwa


DwaPlusCztery, Fąfel.eu,  Mamatrójki.pl, Dziecięceklimaty.pl,  Pola i Klara, W roli mamy, My Everyday Life, Projekt Rodzic,Haart,Bakusiowo.pl, Superdzieciaczki,

Dziękuję wszystkim dziewczynom za spotkanie było miło Was poznać, zobaczyć, posłuchać i oby nie ostatni taki szał Bogiń blogowych nas ze sobą zetknął. 


8 komentarzy:

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.