Podsumowanie 2015 z PRINTU.


Mamy koniec marca a ja robię podsumowanie?
Na podsumowania nigdy nie jest na późno, ani za wcześnie, a szczególnie na takie podsumowanie.


O mojej pierwszej foto książce od Printu.pl pisałam rok temu, to była moja książka pełna emocji - pamiętacie?
Od tamtej pory na stronie Printu, pojawiło się mnóstwo pięknych szablonów do wykorzystania. Jednym z nich jest własnie szablon podsumowanie roku, z którego skorzystałam tym razem.

Tworząc te foto wspomnienia z 2015 roku, uświadomiłam sobie jak szybko zapominamy miniony czas. Jak te wspólne chwile z bliskimi szybko umykają, a ważne wydarzenia nagle wydają się tak odległe i nieuchwytne. I choć rok to wcale nie jest długi okres czasu, przegrzebując zdjęcia wyciągałam  tak naprawdę z pamięci chwile które chciałabym zapamiętać na zawsze.
A fotoksiążka Printu, (szczególnie z tak fajnym szablonem) jest do tego idealna. Wszytko co ważne mam w jednym miejscu.

Uprzedzam zdjęcia w większości nie są wycyckane, idealne i sesyjne to takie prawdziwe chwile złapane gdzieś telefonem, i małym kompaktem.

 Owszem, marzy mi się taka książka z rodzinnymi fotkami, gdzie my idealni w pięknych sceneriach, plenerach, zdjęcia igła, gra świateł, kolorów itp. noo ale ... jak się nie ma co się marzy, to się kocha co się ma <3.
Cały szablon "Podsumowanie" bardzo fajnie podsuwa pomysły na: ułożenie zdjęć, komentarze do wydarzeń, podpisy do fotek. Oczywiście wszytko możecie zrobić według własnego pomysłu, korzystając z dostępnych opcji. Zacytuje siebie z poprzedniego wpisu "Począwszy od wyboru rozmiaru, rodzaju papieru, okładki, ilości stron - po srylion możliwości, układu  zdjęć na stronach i ułożenia tekstu.  Możecie też wybrać - odpowiednią czcionkę, kolor tła, ramki, filtry (które uatrakcyjniają zdjęcia) i dopasować wszystko wedle własnego uznania."
Przyznam, że miałam problem z wyborem zdjęć. Ale tylko dlatego, że fotek z zeszłego roku  mam bardzo mało. Nie po drodze było mi  z aparatem, brakuje mi zdjęć np. z urodzin, wielu spotkań rodzinnych i wyjazdów wakacyjnych. Chyba muszę kupić nowy aparat.

Bardzo podoba mi się całą oprawa szablonu. Podsumowanie 2015 uważam za udane. 
A z Printu.pl  satysfakcja 100%-owa!!!

A dla Wszystkich czytelników niespodzianka!!
Kod rabatowy na cały koszyk Printu.pl!!
Aż 39%
Do pobrania na maila, ważny do końca kwietnia 2016r.Wpis dzięki


1 komentarz:

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.