Ruszam z konkursem - RUSZ GŁOWĄ

10:57
 Dziś z okazji pewnego święta, rozpoczynam mini konkursik.
Lubię jak troszeczkę musicie się zaangażować i pomyśleć, więc właśnie taki konkursik wymyśliłam.
Wiem, że bardzo popularny nie będzie bo teraz milion konkursów na blogach, ale wieżę że moi wierni fani chętnie się ze mną pobawią.
 Konkursik tylko 5 dniowy organizowany na fp bloga (zgodnie z życzeniem fanów ;))  i mam nadzieję że Wam się spodoba, bo napracowałam się nad nim.Szkoda tylko że niektóre firmy w ostatniej chwili zostawiły mnie na lodzie, ale dam sobie radę i bez tego.

 Szybciutko zasady a szczegółowy regulamin w zakładce KONKURSY


Aby wziąć udział w konkursie należy:
Zostać fanem FarmaŻony.

Oraz udostępnić w dowolny sposób baner konkursowy fb, twiter, blogZadaniem uczestników jest rozwiązanie poprawnie krzyżówki.
Codziennie od dnia rozpoczęcia konkursu będę podawać zagadkę, związaną ze sponsorem lub nagrodą. Pierwsze 5 osób które, najszybciej wyśle poprawną odpowiedź na adres maila farmazony.konkurs@gmail.com  zdobędzie 2pkt.(zagadki będą podawane w różnych godzinach, będę informowała w jakim przedziale czasowym pojawi się zagadka danego dnia). Ostatniego dnia konkursu, po podaniu zagadki i wyłonieniu 5 punktowanych osób z danego dnia,  wyznaczę przedział czasowy w jakim należy wysłać hasło główne (literki zaznaczone filiżanką utworzą hasło) na adres. farmazony.konkurs@gmail.com. Pierwsze 10 osób(według kolejności zgłoszeń) zostanie dodatkowe punkty od 20-11. Tym samym osoby, które przez cały okres konkursu nie zdobyły punktów lub miały ich mało(odgadując hasła główne) będą miały szansę na wygranie nagrody.

Wygra 5 osób z największą liczbą punktów .
Sponsorzy i nagrody pozostają tajemnicą do dnia, w którym następuje odgadnięcie hasła i litery do której zostali/ły przypisani/ne.

 Pamiętajcie aby podpisać się nikiem z fb w wiadomości z odgadniętym hasłem!!


A pierwsza zagadka już za chwilkę na fp.
GOTOWI?PS: wszystko jasne ? Jeśli są jakieś pytanka chętnie  wszystko wyjaśnię.

3 komentarze:

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.