O Mnie

13:41


Witaj
Czytasz właśnie słów kilka o aniołku w skórze wilka.*
Tak tak nie ukrywam że nie jestem święta, idealna i poukładana, ale uwierz jestem wystarczająco dobra taka jaka jestem.
Ponoć mam magiczne moce bo moje dzieci urodziły się dzień po dniu. Przyznam, że to dość niespotykane ale żeby od razu mieszać w to magię?  

Kim jestem na co dzień?
Jestem matką trzech nastolatek i od 20 lat żoną jednego męża. I już wiadomo dlaczego nie jestem"celebrytką" do tego potrzeba kilku mężów. ( tu należy się zaśmiać)

Ponadto jak na "prawdziwą" kobietę przystało jestem home menagerem czyli organizacyjnie człowiekiem od wszystkiego włącznie z kładzeniem gładzi, fugowaniem płytek drobnymi naprawami hydraulicznymi i innymi "męskimi zadaniami". Lubię prasować co ponoć jest dziwne ale nie robię tego zbyt często bo szkoda mi życia na wyprasowane koszulki. 

Oprócz tych wszystkich rzeczy, które w domu robią się same. W życiu zawodowym jestem obecnie człowiekiem od budowania:
- wizerunku marek w serwisach społecznościowych 
- komunikacji między marką a klientem w tych serwisach. Czyli jako menager spełniam się też w social maediach.

Uwielbiam robić zdjęcia, gotować i bawić się w robótki ręczne. Tak naprawdę ciągle coś tworzę i lubię się tym dzielić z innymi. np. MiraC'le

Czasem napiszę coś prozą, czasem zrobię jakiś błąd ortograficzny ( ortografia żyje tu sobie swoim życiem). Jestem DDA i WWO ale brnę jakoś przez życie. Czasem zajmuję mi to więcej czasu,ale nie wstydzę się tego.
Lubię pisać i mam nadzieję że czasem kogoś zainspiruje swoim doświadczeniem.

Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej przeczytaj TE wpisy na blogu.

O BLOGU:
Ponoć jak coś jest o wszystkim to jest o niczym...I racja, ale teraz nazywamy to "lifestyle" (tu też się śmiejemy)
Kiedyś była tu długa notatka, ale przecież to strona o mnie.  


PS: Dawno, dawno temu blog był typowo testerski w końcu byłam "Testereczką". Na przestrzeni lat blog mocno się zmienił z resztą ja też, ale ciągle coś tu testuje i recenzuje.
Oceny jakości produktów, dokonuje po dokładnym przetestowaniu i sprawdzeniu wszelakim. Recenzja to jednak moje subiektywne odczucie i osobiste zdanie, nie wymagam aby czytelnik miał takie samo, szanuje to i wymagam tego samego od innych) .


* wcale nie pomyliłam przysłów i nie chodzi tu o mą dwulicowość , to raczej wybieg w stronę "nie zawsze tu pięknie sielsko i anielsko"


Obsługiwane przez usługę Blogger.